O firmie

Korporacja

Jesteśmy ekspertami we wzmacnianiu i kreowaniu wizerunku marek . Nasz zespół doradza klientom podczas wewnętrznych / zewnętrznych audytów korporacyjnych oraz wdrażaniu procesów marketingowych. Pomagamy klientom unikać problemów , począwszy od negatywnego rozgłosu i zwolnień, klęsk żywiołowych i wstrząsów medialnych. Skupiamy się na dostarczaniu praktycznych porad i wsparcia, a nie tylko w zakresie doradztwa ale i we wdrażaniu najlepszych praktyk.

Technologia

Jesteśmy pasjonatami technologii i oferujemy naprawdę inne podejście do klientów, które są zmęczeni specjalistycznymi agencja,o świadczącymi ograniczone rezultaty oraz bardzo wysokie opłaty.

Tak, jesteśmy specjalistami we wdrażaniu technologi IT oraz CRM. Ale idziemy dalej, łącząc klientów technologicznych z ich docelowymi odbiorcami poprzez szersze i bardziej skoordynowane działania oraz efektywne kampanie marketingowe , które doprowadzają do wysokiej jakości w każdym z medium głównego nurtu transmisji i analizy.

Dodatkowe zyski w trybie kampani PTC

Zarabianie w Internecie to niezwykle popularny temat. Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób można szybko się wzbogacić małym nakładem sił. Płatne kliki to metoda zarobku, która w uproszczonej formie po prostu polega na oglądaniu reklam, dostarczanych nam przez program, w którym dokonaliśmy rejestracji. Poprzez oglądanie reklam rozumie się oczywiście wejście na stronę przez link z banera i spędzenie tam określonego, minimalnego czasu, który na ogół wynosi od 10 do 30 sekund. Użytkownik taką reklamę może zwykle odwiedzić po upływie 24 h. Dziennie takich reklam wyświetla się, w zależności od programu, od kilkunastu po kilkadziesiąt. Stawka za jedno kliknięcie wynosi około 0, 3 grosza. Jak widzimy jest ona bardzo prosta, toteż jest całkiem często praktykowane przez większość „świeżych” osób. Niestety ten sposób na zarabianie wymaga dużej cierpliwości, gdyż minimum do wypłaty, które zwykle wynosi 10 złotych, użytkownik jest w uzbierać po upływie 2/3 miesięcy(o ile regularnie pracuje) od rozpoczęcia klikania.

 

 

 

https://dev3.viuing.io/ar/media/1131880805?containerId=playlist-24309441&utm_medium=desktop&utm_source=facebook&utm_campaign=Viu_NGCC_EG_Desktop_0301&utm_content=Viu_NGCC_EG_Desktop_1365_Generic_0602_Baba_M&utm_id=5886f1cd6233af4c4f8b462d